ביטוח רכב

 

ביטוח רכב נועד לספק לך את ביטוח החובה המחויב בישראל על פי דין, להבטיח כי השקעתך הכספית ברכישת הרכב לא תרד לטמיון במקרה שהרכב ייגנב או ייפגע מתאונה ולכסות אותך במקרה שבו תמצא חייב לפצות את הצד התובע אותך (צד ג’) בשל נזקי רכוש שנגרמו לו על ידי רכבך. נאמנות סוכנות לביטוח בע”מ מציעה לך פוליסות לביטוח רכב – חובה, צד ג’ ומקיף בכיסויים נרחבים תמורת מחירים אטרקטיביים. ביטוח רכבך באמצעות נאמנות סוכנות לביטוח בע”מ יבטיח לך טיפול אישי ומסור במקרה הצורך. נאמנות סוכנות לביטוח בע”מ מאחלת לך נהיגה נעימה ובטוחה.

גורמים רבים משפיעים על הפרמיה שתשלם עבור ביטוח רכב. ככל שהסיכון של המבוטח גבוה יותר, כך הוא גם ישלם פרמיה גבוהה יותר. ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר ביטוח רכב אותם עליך לדעת בטרם תרכוש ביטוח חובה, צד ג’ או מקיף לרכבך.

ביטוח רכב מקיף

ביטוח מקיף לרכב יפצה אותך על נזקים לרכב או אובדנו מסיבות רבות כמו: פריצה, תאונה, סופה, שיטפון, שריפה, נזק בזדון ומקרים נוספים וכולל הגנה למקרה של תביעה בגין נזק לרכוש של צד ג’. הביטוח ניתן במחירים אטרקטיביים ומאפשר בחירת הפוליסה המתאימה לך ביותר מתוך מגוון רחב של תוכניות ביטוח.

ביטוח רכב צד ג’

כיסוי ביטוח אחריות חוקית כלפי צד שלישי אינו כולל ביטוח נזקים לרכב אלא מגן עליך מפני תביעות של צד שלישי בשל נזקים שנגרמו, לטענתו, לרכב או לרכוש אחר שבבעלותו בשל השימוש ברכבך. ביטוח זה מעניק לך הגנה מפני תביעות משפטיות וחוסך לך הוצאות כספיות גבוהות במקרה של תביעה.

איך לקבל את ביטוח הרכב המשתלם ביותר?

מחיר זול מול מחיר משתלם – מחיר ביטוח רכב יכול להיות הזול ביותר והמשתלם ביותר. חשוב להבדיל בין השניים מכיוון שאמנם כולנו רוצים לשלם כמה שפחות ולקבל כמה שיותר, אולם בעולם העסקים ובעולם הביטוח בפרט חשוב לוודא מה כולל המחיר הנמוך אותו קיבלנו. במקרים רבים מגלים מאוחר מדי כי הפוליסה הזולה הייתה גם “זולה” בסעיפי הכיסוי ואנו מגלים שהוצאות התיקון הן בעיקר על חשבוננו. לכן, חשוב ביותר להשיג את המחיר המשתלם ביותר – זה שלאו דווקא יהיה הנמוך ביותר – אבל יהיה זה שיקיף כמה שיותר סעיפי כיסוי ועם השתתפות עצמית נמוכה.

חברת ביטוח אמינה – רצוי מאוד לא להתפתות לפוליסות ביטוח מפוקפקות במחיר מפוקפק עוד יותר. כשאתם רוכשים ביטוח כדאי מאוד שהפוליסה תהיה של חברה גדולה ומוכרת שברגע האמת תוכל לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר.

סוכנות ביטוח – חברות הביטוח הן אלו שמוכרות את פוליסות ביטוח הרכב, אך הקשר האמיתי שלך הלקוח איתן נעשה באופן הטוב ביותר באמצעות סוכן ביטוח המחויב לך הלקוח ולא לחברת הביטוח. סוכן הביטוח יידע להתאים לך את הפוליסה המתאימה והמשתלמת לך ביותר בהתאם לנתוניך כפי שמופיעים בסעיפי הכתבה ויחסוך לך הרבה זמן וכאבי ראש של בירורים בירוקרטיים. הסוכן הוא למעשה גם מנוע השוואת מחירים. סוכנות ביטוח גדולה כמו נאמנות סוכנות לביטוח בע”מ עובדת עם חברות ביטוח רבות וסוכן מטעמנו יידע להשוות עבורך את הפוליסה המשתלמת ביותר עבורך. אבל, חיוניותו האמיתי של סוכן הביטוח נמדדת ברגע האמת – הרגע בו אתה נזקק לסיוע בעקבות תאונה, תקלה ברכבך או כל שאלה. סוכן הביטוח תמיד יהיה שם בשבילך ויניע את כל התהליך ללא כל מאמץ מצדך, ויעניק לך את כל הפתרונות הרצויים.

רכישת ביטוח רכב במחיר ללא תחרות

נסו אותנו 😉

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות!

גלילה לראש העמוד

רגע , לפני שאתם יוצאים !

קבלו הלוואה בתנאים ללא תחרות!

דילוג לתוכן