ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא שם כללי לקבוצת מוצרי ביטוח שמטרתם להבטיח כי גם במקרים בהם המבוטח נפטר, חלילה, או אינו יכול לעבוד, משפחתו לא תפגע כלכלית ותוכל לשמור על רמת החיים אליה היא התרגלה. בנאמנות סוכנות לביטוח אנו מעמידים לרשותכם מבחר ביטוחי חיים של חברות הביטוח המובילות בישראל.

מוות, אבדן כושר עבודה, נכות – אף אחד לא רוצה לחשוב על המצבים הללו, אך מה לעשות שדברים קורים בחיים. מטרתו של ביטוח החיים היא להגן על המבוטח ובני משפחתו, כך שבזמנים הקשים הם לא יצטרכו להתעסק עם הפן הפיננסי.

לרשותכם עומדים מספר סוגים של ביטוחי חיים:

ביטוח חיים למקרה מוות (ריסק) – מבטיח פיצוי למוטבים במקרה של מות המבוטח. הסכום שיוענק למוטבים, בין אם מדובר בסכום חד פעמי ובין אם מדובר בקצבה קבועה, נקבע על ידי המבוטח עצמו. בהתאם לצרכים העתידיים של משפחתו.

ביטוח חיים לאובדן כושר עבודה ונכות – במקרה של אבדן כושר עבודה או נכות נפגעת הכנסתו הקבועה של המבוטח. מטרתו של ביטוח זה היא להעניק אפיק הכנסה חלופי. על פי חוק, גובה ההחזר שיקבל נקבע עד לתקרה של 75% מההכנסה החודשית הממוצעת של המבוטח. קיימים שני סוגים עיקריים של פוליסות

אובדן כושר עבודה – פוליסה מקצועית, בה נבחנת יכולתו של המבוטח לעבוד בעבודתו המוצהרת, או פוליסה בסיסית בה נבחנת יכולתו של המבוטח לעבוד בעבודה כלשהיא ולא רק בעבודתו הקבועה.

ביטוח חיים למקרים של נכות מתאונה – ביטוח זה מבטיח תשלום פיצוי חד-פעמי למבוטח שנקבעו לו שיעורי נכות לצמיתות כתוצאה מתאונה.

ביטוח חיים בנאמנות סוכנות לביטוח

רכישת ביטוח חיים היא מהלך חשוב מעין כמוהו המבטיח את עתידכם ועתיד משפחתכם. בנאמנות סוכנות לביטוח אנו מעמידים לרשותכם מגוון ביטוחי חיים, אשר מותאמים לצרכים שלכם על ידי מומחי הסוכנות. אנו ממליצים בחום לפנות אלינו לשם קבלת מידע מקצועי נוסף אודות ביטוחי חיים. כך תדעו שאתם שומרים על המשפחה שלכם בכל מצב.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות!

גלילה לראש העמוד

רגע , לפני שאתם יוצאים !

קבלו הלוואה בתנאים ללא תחרות!

דילוג לתוכן