ביטוחי בריאות

ביטוח בריאות פרטי מספק לכם מגוון טיפולים רפואיים שאינם מכוסים על ידי מערך הרפואה הציבורית. ההגנה על ההון האישי שלכם, שבה דוגלת נאמנות סוכנות לביטוח בע”מ, תקפה בהחלט גם למצבי חירום רפואיים חריגים – מצבים שעשויים לגרור טיפולים בעלויות גבוהות.

מהו ביטוח בריאות?
ביטוח בריאות נועד לכסות הוצאות של טיפולים רפואיים. אזרחי ישראל מבוטחים במספר סוגים של ביטוח בריאות – אך לצורך כיסוי מלא, חשוב גם לרכוש ביטוח רפואי פרטי, המספק הגנה מלאה ושלמה על בריאותכם.

אילו סוגים של ביטוח בריאות קיימים?
בישראל קיים ביטוח בריאות ממלכתי, אותו מעניקה המדינה לכל אזרח. ביטוח זה כולל סל טיפולים ותרופות בסיסיים, הנקבעים מדי שנה על ידי המחוקק. ביטוח זה מספק שירותים בסיסיים בלבד, ולא כדאי לסמוך עליו במקרי חירום.

הביטוחים המשלימים, או שירותי בריאות נוספים (שב”ן) הם הביטוחים הרפואיים המוצעים על ידי קופות החולים השונות. ביטוחים אלה מכילים מגוון טיפולים רפואיים מעבר לאלה המוצעים בסל ביטוח הבריאות הממלכתי, אך עדיין אינם מכסים את כל מצבי החירום הרפואיים – לדוגמה, מצבים המצריכים תרופות או טיפולים מאריכי חיים.

פוליסת ביטוח בריאות פרטית, הנרכשת באופן פרטי על ידי המבוטח מחברת הביטוח היא פוליסה המותאמת במיוחד לצרכיכם הרפואיים. פוליסת ביטוח בריאות פרטי נותנת מענה למגוון של מקרי חירום רפואיים דוגמת הצורך בטיפולים בחו”ל, בטיפולים מאריכי חיים, בטיפולים אלטרנטיביים ועוד. פוליסה זו חוסכת לכם זמן וכסף רב, ומוודאת כי כאשר אתם זקוקים לטיפול רפואי דחוף, תקבלו אותו ללא עיכובים.

ביטוח בריאות של נאמנות סוכנות לביטוח בע”מ
נאמנות סוכנות לביטוח בע”מ, אנו מביאים אתנו ניסיון עשיר בתחום ביטוחי בריאות, ויחד אתכם נבנה עבורכם פוליסת ביטוח המותאמת למצבכם הבריאותי. פוליסה זו תוודא כי במקרי חירום רפואיים תקבלו טיפול מסור, וייחסכו מכם הוצאות כספיות כבדות הכרוכות בטיפול זה.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות!

גלילה לראש העמוד

רגע , לפני שאתם יוצאים !

קבלו הלוואה בתנאים ללא תחרות!

דילוג לתוכן